UkrLoveLady.ru

Олімпіада сочи 2014 з станом на 14.02.2014

Хокей. Олімпіада в Сочі 2014На момент 14 лютого Російська олімпійська збірна взяла 11 медалей, з яких всього 2 медалі вищої проби.

По завершенню чергового олімпійського дня таблиця медалей поповнилася двома російськими нагородами. Євген Горанічев, що є біатлоністом, в індивідуальній гонці довжиною 20 кілометрів, завоював бронзу. Євген, до речі, прийшов другим до фінішу, і якби не прикрий промах, який стався на другому вогневому рубежі, то російський біатлоніст мав всі шанси отримати вищу нагороду Сочі 2014. Наші саночники постаралися для того, щоб Російська збірна поповнила свою медальну скарбничку ще однією нагородою. В естафеті поступившись тільки Німеччини, які спочатку вважалися фаворитами в даному виді спорту, наша естафетна команда отримала срібні нагороди.

Олімпійські новини на момент 14 лютого

Фігурист Євген Плющенко заявив про те, що він завершує спортивну кар`єру. Він не братиме участі в особистих змаганнях з фігурного катання. Дана олімпійська новина миттєво облетіла все зарубіжні та російські ЗМІ. Як заявив російський спортсмен, причиною його відходу зі спорту і відмова виступати в особистих змаганнях, стала травма спини. Внаслідок цього догляду Російська збірна вибула з перегонів за медалі в особистих змаганнях з фігурного катання серед чоловіків.

Російській спортсменці Ользі Фаткулін зовсім трохи не вистачило для того, щоб піднятися на медальний подіум. Вона прийшла лише четвертою до фінішу на забігу в 1000 метрів.

Російські хокеїсти як завжди на висоті, їх дебют на Олімпіади 2014 почався з перемоги. Російської збірної була обіграна збірна Словенії з рахунком 5: 2.

Вперше в історії зимових Олімпіад російська чоловіча збірна з керлінгу здобула перемогу. Після того, як російські керлінгісти програли чотири рази поспіль, вони раптом здобули перемогу у сильної збірної Швейцарії - 7: 6. У жінок справи йдуть гірше, ніж у чоловіків, вони програли третій раз поспіль, на цей раз зі збірною Кореї з розгромним рахунком 4: 8. Відразу після цієї поразки у жіночої збірної з керлінгу залишилися мінімальні шанси для виходу в наступний етап.

Сьогодні спортсмени боротимуться за 6 комплектів медалей з різних видів спорту: з фрістайлу, фігурного катання, лижних гонок, гірськолижного спорту, скелетону і біатлону.